TOP

KYBEZ

Co nakoupit na #KyberVánoce?

Vánoce jsou tu, nápady na dárky nikde, a kyber milovníci stále přibývají. Co s tím?

List nápadů na dárky jsme za vás vyřešili a teď už je jen na vás nějaký vybrat. Pojďme se na to podívat.

 

Knihy.

Překvápko, že? Když nevíte co, kupte knihu. Ne jen tak ledajakou ale. Dobré počtení a ještě vědomosti z toho – co víc si přát. V nabídce kyber knih tu máme například This Is How They Tell Me the World Ends: The Cyberweapons Arms Race od Nicole Perlroth. Pokud jste se zalekli autorkou, ženou, tohohle díla, nemusíte se obávat. Perlroth je reportérka kybezu v New York Times a ve své knize nám podává pohled na hrozbu nového typu globálního konfliktu – hackingu. Jak moc bychom se měli bát? A jsme dostatečně obezřetní s nástroji, které vlastně používáme každý den?

 

Soukromí.

Ať už pouze děláte ze sebe tajnůstkáře či pracujete na projektu pro FBI, vaše informace jsou u nás v bezpečí. Tedy s privacy screen určitě. Pokud si berete často práci nebo soukromí mezi lidi, praktický filtr vás ochrání před zvědavci a čumily. Díky snížení odrazu a tlumení modrého světla bude vaše obrazovka mobilu i notebooku jeden velký otazník. No, a proč neudělat takovou nevšední pomůckou radost někomu jinému? (Doplněním o krytku na webkameru nic nezkazíte).

 

Antivirus. (pro jednou se nebavíme o covidu).

Co jiného darovat než pocit bezpečí. Ne jenom pocit – opravdový krok k bezpečí. Ten zaručíte tím správným antivirem. Před tím úsměvným pošklebkem byste si prvně měli vyslechnout naše alibi. Kvalitní ochranný počítačový program potřebuje každý uživatel, každé zařízení. Všichni i vše se může stát terčem. K tomu doporučujeme přihodit nějaké z našich školení a hnedhle můžete vstoupit do nového roku safe všichni společně.