TOP

KYBEZ

Udělejte minimum pro ochranu své organizace před kybernetickými hrozbami

Ty totiž číhají na internetu bez výjimky na každého zaměstnance, který se pohybuje na internetu. Brožura „Základní příručka kybernetické bezpečnosti pro organizace“ vám zajistí základní seznámení vašich zaměstnanců s hrozbami a upozorní na možná rizika. Spolu se školením je to to nejmenší, co můžete pro ochranu své organizace udělat.

 

Jistě znáte ty situace, kdy vám přijde podezřelá e-mailová zpráva, nebo kdy na vás na internetu vyskakují okna s lákavými nabídkami o výhrách. V tu chvíli se zamyslíte, co se za tím skrývá. Je vám jasné, že peníze vám jen tak nikdo nedá. V dnešní době bývají kybernetické hrozby ale mnohem lépe ukryté a hackeři jsou čím dál tím rafinovanější. Mohou se vydávat za velmi známou instituci, což ve vás vzbudí důvěru a donutí kliknout na odkaz, pod kterým se hrozba skrývá. Nebo vám může přijít faktura od známého dodavatele, která bude mít jen upravené číslo účtu. Peníze pak pošlete neznámému podvodníkovi. Taktových událostí známe stovky… Vědí například vaši zaměstnanci, že pokud (i v areálu organizace) naleznou flash disk, neměli by zjišťovat, co je na něm uloženo, i kdyby chtěli jen nalézt majitele? I takto se může do organizace dostat nežádoucí spyware. Problémy mohou nastat jak při rutinních činnostech, tak při snaze někomu pomoci.

 

Zaměstnanci, zejména ti, kteří nepracují v IT oddělení, jsou nejsnadnějšími terči kybernetických útoků. Proto neváhejte a vzdělávejte své zaměstnance. Skvělým pomocníkem vám bude Základní příručka kybernetické bezpečnosti, kterou si můžete zakoupit. Budou ji tak mít stále při ruce. Mnohem výhodnější je investovat do školení a prevence před hrozbami, než řešit jejich dopady.

Brožura obsahuje popisy různých kybernetických útoků, radí, jak jim předcházet, ukazuje, jaké jsou hrozby a seznamuje s dalšími zajímavostmi z oblasti kybernetické bezpečnosti.

 

Formát: A5
Počet stran: 40
Obsah: k nezaplacení
Využití: každodenní
Přínos: bezpečnější organizace

 

Pokud víte, že brožura je skvělý krok pro zvýšení bezpečnosti ve vaší organizaci a váháte, jak ji ještě zvýšit, objednejte si školení!

Máte o příručku zájem? Napište nám: