TOP

Corinth Hackathon 2022

Láká tě vyzkoušet si nové technologické hračky, prohloubit si své znalosti a změnit nejen svět vzdělávání? Pojď si s námi pohrát s moderními technologiemi, jako je virtuální realita nebo netradiční zobrazovaní 3D modelů, společně vytvořit svého avatara a mnohem víc.
Naše firmy Lifeliqe a Corinth, zabývající se interaktivním softwarem pro vzdělávání (K12, ale i pro dospělé prostřednictvím VR simulací), vás s radostí zvou na víkendový hackathon na téma Virtuální avataři nejen ve vzdělávání.
Kdy: 25. – 27. 2. 2022*
Kde: Kiwi. com, budova ZET.office, Lazaretní 925/9, 615 00 Brno-Židenice
Na začátku akce bude k dispozici základní kostra projektu v c#/Unity a startovací 3D content, v průběhu pak i odborná podpora v dané oblasti, ale používat můžete i jiné technologie (bez podpory). Těšit se můžete také na demonstraci motion capture a pomoc s tvorbou/customizací grafického obsahu potřebného pro vaše řešení. Svoje výtvory si budete moci vyzkoušet na nejmodernějších zobrazovacích zařízeních – k dispozici budou VR/MR brýle, „holografické“ boxy a dotykové obrazovky. Nejlepší nápady budou oceněny během nedělní závěrečné ceremonie.
——————
Po celou dobu konání akce bude zajištěno občerstvení a možnost parkování. Ubytování a výpočetní technika je třeba vlastní (je možné je přes noc nechat zamčené v budově).
Registrace zdarma, účast je podmíněna splněním jednoduchého úkolu, který bude zveřejněn dva týdny před akcí. Je ideální se přihlásit s vlastním týmem (nebo jednotlivec a tým se vytvoří na místě), počet míst je omezený.
Registrace na Hackathon
????https://bit.ly/3rg4IMH
Uzávěrka přihlášek je do pondělí 21. 2. 2022.

Další akce a kurzy

Nebyla nalezena žádná událost!