TOP

KYBEZ

Veletrh zabezpečení informačních a komunikačních systémů it-sa: dotace pro české vystavovatele

Na mezinárodním veletrhu it-sa, který se koná 10. až 12. října 2017 v Norimberku, se setkávají vystavovatelé ze všech segmentů zabezpečení informačních a komunikačních systémů (tzv. kybernetické bezpečnosti) s odborníky z praxe. Minulého ročníku se zúčastnil 489 vystavovatelů a během tří veletržních dnů jej navštívilo přes 10 000 návštěvníků.

Česká agentura pro podporu obchodu CzechTrade organizuje na veletrhu it-sa společný stánek českých firem. Firmy se mohou zúčastnit expozice za výhodných finančních podmínek. Společná expozice je spolufinancována z OPPIK, projekt NOVUMM KET. Každá zúčastněná firma má při splnění kritérií příležitost čerpat dotaci z evropských fondů do výše 90 000 Kč na způsobilé výdaje. Povinná výše participace firmy je 50 %.

Aktivní účast na veletrhu it-sa je vhodná pro firmy, které nabízí řešení pro zabezpečení informačních a komunikačních systémů, poradenství a výzkum a hledají cestu na zahraniční trhy. Seznam vystavujících firem a podrobnosti k veletrhu naleznete na: www.it-sa.de . Informace k dotaci: www.czechtrade.cz/programy-eu/oppik/novumm-ket 

V případě dotazů kontaktujte zástupkyni veletrhu it-sa paní Naďu Lichte, tel.: 775 663 548, lichte@proveletrhy.cz.