TOP

KYBEZ

Virtuální konference Smartphone as an Access Key: Trends of Enterprise Mobile Security

13. dubna se uskuteční virtuální konference, věnovaná využití smartphonů pro zajištění bezpečnosti ve firemním světě. Přednášet na ní budou přední odborníci z Evropy i Ameriky na tuto problematiku. Registrace i účast je zdarma.

 

Využití smartphonů pro zajištění bezpečnosti ve firemním světě se stává čím dál významnější. Mobil se stal v dnešní digitální době nedílnou součástí našich životů, od osobní komunikace až po pracovní využití –⁠ chytré telefony denně používáme k plnění různých úkolů a jsou centrálním úložištěm všech informací.

 

Zároveň se dá mobil využít i pro řadu rutinních činností, které potřebuje řešit zaměstnanec. Od přístupů do prostor firmy až po bezpečné dvoufaktorové přihlašování do firemních počítačů, systémů a VPN.

 

Tento nový přístup se stává velkým tématem ve většině moderních organizací a reaguje na něj tato odborná konference. Ta se bude zabývat celou řadou témat souvisejících s mobilní bezpečností ve firemním prostředí. A to nejen z  pohledu využití mobilního telefonu jako přístupového klíče k datům a prostorům, ale i z pohledu kybernetického zabezpečení samotných smartphonů.

 

Na konferenci vystoupí přední odborníci na digitální transformaci a bezpečnost mobilních zařízeních. Hlavními tématy přednášek budou:

  • ProID: Authentication & Signing for Workforce Identity via Mobile App
  • Sharry: Access your office just with a mobile phone
  • Talsec: App Security SDK to get regulation compliance and combat mobile fraud
  • Quokka: Proactive Mobile Fleet Protection

 

Akce se uskuteční 13. dubna v časech 13:00–15:00 (pro Evropu) a 18:00–20:00 (pro časová pásma Ameriky a APAC) a bude vedena v angličtině. Registrace i účast je zdarma.

 

Registrovat na konferenci

 

Věříme, že tato konference poskytne cenné informace o nejnovějších trendech a inovacích v oblasti mobilního zabezpečení v pracovním prostředí. Je to vynikající příležitost dozvědět se zásadní informace od světových jmen v oboru a navázat kontakty s dalšími profesionály v této oblasti.

 

Další informace a registraci zdarma najdete na webové stránce https://proid.cz/en/virtual-conference-smartphone-as-an-access-key/.