TOP

KYBEZ

Zvyšte kyberbezpečnost úřadu s balíčkem nástrojů ProID zdarma

Pro zabezpečení kyberbezpečnosti své organizace můžete nově žádat v rámci programu IROP. Společnost ProID k tomu nabízí zdarma testovací balíček nástrojů pro bezpečnou digitální identitu úředníků. Toto řešení využívají již stovky organizací a splňuje certifikaci MVČR.

V minulých měsících se české nemocnice a úřady staly oběťmi stovek hackerských útoků, které způsobily jak ztrátu dat, tak omezení provozu a velké finanční výdaje. Na zajištění kybernetické bezpečnosti uvolní vláda z dotací EU 7,5 miliardy korun. Tyto peníze budou součástí Integrovaného regionálního operačního programu (IROP).

ProID – osvědčené řešení pro kybernetické zabezpečení úřadů

Nástroj výrazně zvyšuje pracovní komfort zaměstnanců a navíc je účinně chrání proti možnému ohrožení. Bezpečná digitální identita ProID totiž nabízí několik vzájemně propojených bodů:

• Zaměstnanec je vybaven nástroji pro bezpečnou, multifaktorovou autentizaci do počítačů a systémů (čipové karty, mobilní aplikace, USB tokeny atd.).
• Tyto nástroje šifrují všechna přihlášení, zároveň však umožňují vytvářet kvalifikovaný elektronický podpis, šifrovat odesílané soubory či se bezpečně připojovat do VPN.
• Správci IT jsou vybaveni sadou modulů pro automatizaci procesů a snadnou správu životního cyklu elektronických certifikátů.
• Samotná organizace může být vybavena komplexní PKI (Public Key Infrastructure) infrastrukturou, která obsahuje vlastní certifikační autority a řídí distribuci elektronických certifikátů.

 

Speciální nabídka – balíček nástrojů ProID pro digitální identitu zdarma

Řešen je komplexní a prověřené u mnoha zákazníků – od malých měst po ministerstva či nemocnice. Abychom pomohli co nejrychleji vyřešit kybernetické zabezpečení organizace, připravili jsme speciální nabídku – testovací balíček zdarma. Tento balíček obsahuje základní sadu našich nástrojů pro snadnou instalaci ve vašem prostředí. Můžete je tak vyzkoušet přímo ve své organizaci.
Objednejte si testovací balíček nástrojů ProID zdarma: ZDE.