TOP

KYBEZ

It-sa veletrh 2016: největší mezinárodní akce v oblasti kybernetiky

V Norimberku se od 18. do 20. října 2016 uskuteční veletrh it-sa. Odborníci z celého světa na zabezpečení IT se v tyto dny setkají v norimberském veletržním centru, kde si předají svá know-how v ochraně firem a jiných organizací před kybernetickými útoky. Letos poprvé bude it-sa také místem, kde proběhne EICAR Conference, mezinárodně orientovaná akce pro akademické pracovníky či zástupce výzkumu a vývoje. 

Zdroj: www.qso4you.com

 

Francie a Izrael společně na it-sa

Pro letošní veletrh it-sa 2016 se firmy z Francie a Izraele rozhodly spojit své síly. S řešením, jak zamezit kybernetickým útokům ve všech oblastech, kterých se tato problematika týká, vystoupí obě země společně.  A společné know-how zde nebude jediným pojítkem těchto zemí. Francie i Izrael budou také sdílet společný stánek.

 

Kybernetika: aktuální téma

Zájem o bezpečnostní řešení v oblasti IT je opravdu značný. Nové IT struktury, kterých stále více přibývá, si žádají také nové bezpečnostní řešení. Požadavky v této oblasti tedy rostou. Veletrh it-sa nabízí účastníkům pokrytí celé škály v oblasti kybernetické bezpečnosti, včetně kybernetické ochrany v IT průmyslu a fyzicky ochranných opatření.

 

V minulém roce zaznamenal veletrh it-sa rekordní návštěvnost, kdy se ho zúčastnilo 428 vystavovatelů a více než 9000 návštěvníků. Pro tento rok je očekávána minimálně stejná, ne-li vyšší návštěvnost. „Zájem o veletrh it-sa je velmi velký. Rozšíření mnoha stánků je odrazem pozitivní dynamiky trhu kybernetické bezpečnosti a významu veletrhu it-sa jako oborové platformy. Zejména ze zahraničí se v letošním roce řada firem hlásí nově nebo své zastoupení na veletrhu dále rozšiřují,“ vysvětluje Frank Venjakob z pořádající společnosti NürnbergMesse.

Zdroj:  www.qso4you.com

 

O veletrhu it-sa

Veletrh it-sa patří mezi celosvětově nejdůležitější veletrhy svého druhu. Svým účastníkům poskytuje největší škálu nabídky produktů a řešení kybernetické bezpečnosti v Evropě, včetně služeb, výzkumu a poradenství.