TOP

KYBEZ

„Návrat do budoucnosti“

   V Praze se 19. a 20. ledna  uskuteční konference „Návrat do budoucnosti“

Bloky programu / na co se můžete těšit:

IT Governance  – Jak využíváme osvědčené postupy pro řízení IT? Pomáhají dosahovat lepších výsledků celé firmě či úřadu?

  • Procesní řízení v IT (garantem bloku je itSMF)  – Je ITIL stále to pravé a využíváme z něj to nejlepší? Lze ho zkombinovat s novými myšlenkami, například s IT4IT?
  • Enterprise architecture a cloud pro státní správu (garantem bloku je CACIO)  – Software jako služba ve státním sektoru. Jak státnímu sektoru pomáhá Enterprise Architecture.
  • Elektronická identifikace občanů a její využití vůči státní správě (garantem bloku je CACIO)  – Aktuálně živé téma, které může přinést pozitivní změnu státu i občanům.
  • Service management nejen pro IT (garantem bloku je Platinový partner)  – Jak opět nevynalézat kolo – Sdílení znalosti ve společnosti. HR jako dodavatel interních služeb – Procesní (r)evoluce v HR. Možná cesta k agilní společnosti – Katalog služeb jako interní tržiště.

Jak sami říkají organizátoři konference:   IT je skládačka plná pěkných kostek – některé jsou už léta staré, čas od času přibude další. Vzrušuje nás stavět z nich nové a nové věci. Stavba ovšem bude jen tak dobrá, jak dobře umíme kostky používat. Podíváme se znovu na základy, na kterých je řízení IT vystavěno a i v budoucnosti vystavěno bude. Není samozřejmé, že vše v základech funguje jak má.

Jak se na našich základech daří digitální transformaci firem nebo digitální proměně státní správy? Umíme díky dobrým základům využívat cloud? Připomeňme si to společně – a pak hurá zpátky do budoucnosti!

Záštitu nad konferencí převzal náměstek ministra vnitra pro řízení sekce informačních a komunikačních technologí pan JUDr. Jaroslav Strouhal.

 

Zdroj: http://conference.itsmf.cz/